Girişimcilik Eğitimlerimiz Başladı “Yönetim Akademisi – İşkur “

Girişimcilik Eğitimlerimiz Başladı “Yönetim Akademisi – İşkur “

GİRİŞİMCİ ADAYLARINA BÜYÜK FIRSAT YÖNETİM AKADEMİSİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Yönetim Akademisi Bursa iş dünyasına önemli bir destek daha sağlayacak, kurulduğu günden beri, bir çok firmanın kurumsallaşmasına , iş süreçlerinin iyileştirmesine , bireysel ve kurumsal gelişimlerine katkı sağlayan sağlayan Yönetim Akademisi Bursa’da yeni girişimciler yetiştirecek.

Yönetim Akademisi
Girişimcilik Eğitimlerine başvurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

2016 yılında Bursa’da 500 Girişimci adayına eğitimini veren Yönetim Akademisi 2017 yılında 2000 girişimci adayına daha eğitim verecek, Bu eğitimde; girişimci adaylarının iş kurma ve iş yürütme konularında bilgi ve beceri sahibi olmaları, bu süreçte kendi iş fikirlerine yönelik iş planı hazırlayabilecek bilgi ve deneyim kazanmaları sağlanacak.

Bu eğitimlerle Bursa bölgesinde yeni girişimciliğin teşvik edilmesi, yeni istihdamların yaratılması ve işsizliğin azaltılması öngörülüyor.

YÖNETİM AKADEMİSİ tarafından Ataevler Metro İstasyonu karşısında bulunan eğitim salonlarında gerçekleşecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, en az 32 saat süren, genel katılıma açık ve ücretsiz eğitimlerdir.

Çalışmayan Kursiyerlere İŞKUR tarafından 20 TL günlük ücret ödenir.
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlayan Girişimci adaylarının eğitim sonrası projeleri KOSGEB tarafından onaylanması durumunda; KOSGEB tarafından 50.000 TL hibe(geri ödemesiz) 100.000TL faizsiz kredi( geri ödemeli) destek sağlanır. Sizde bu eğitimden faydalanmak istiyorsanız kontenjan dolmadan kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Kayıt- Başvuru: İŞKUR-Yönetim Akademisi
Eğitim Adı: Yönetim Akademisi Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Eğitim Yeri: Yönetim Akademisi- Üçevler Mah. Ritim Sok.No:9/1-2 Nilüfer /Bursa
Bilgi : Yönetim Akademisi 224 249 14 94 wwww. yonetimakademisi.com.tr

Tüm Fotoğrafları görüntülemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsniz

https://drive.google.com/drive/folders/0B3dkEKhbK2yIYzFqSzUzenN3MGM?usp=sharing

 

26 Mayıs 2017
439 kez görüntülendi