Girişimcilik Eğitimleri – Yönetim Akademisi

Girişimcilik Eğitimleri – Yönetim Akademisi
2016 Yılında İşKur Bursa İl Müdürlüğü ile yapılan protokol ile düzenlenen Girişimcilik Eğitimlerinde 600 Girişimci Adayı Yönetim Akademisi Ailesi ile hayallerini paylaştı.

Girişimcilik Eğitimleri ile Yeni Fikirler Hayat Buluyor

Adaylar Hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve Kosgeb tarafından sağlanan Devlet Teşviklerinden yararlanmak, yeni bir işletme kurarken gerekenler, İşletmelerini yönetirken karşılaşacakları sorunlar ve bu sorunları çözerken hangi adımları atmaları, Yönetimin ve Çalışanların Eğitimi ile ilgili, Yönetim Geliştirme, Zaman Yönetimi, Finans ve Ticaret usulleri hakkında güncel bilgiler almak için Yönetim Akademisini Tercih Ettiler.  Eğitimin sonunda Proje Yönetimi ve Proje Yazmak için gerekli bilgilendirmelerinin ardından eğitimlerini başarıyla tamamlayan adaylar Kosgeb Girişimcilik Sertifikasını almaya hak kazandılar.

Modern Eğitim Salonlarında Gerçekleştirilen Girişimcilik Eğitimleri

Yönetim Akademisi Modern Eğitim Salonlarında ve Yetkin Eğitimcileri ile gerçekleştirdikleri eğitimlerde, İş kurmak isteyen adayların gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. 2017 yılında Girişimcilik Eğitimleri ile ilgili 2000 Girişimci Adayına Eğitim vermeyi Hedefleyen Yönetim Akademisi Genel Müdürlerinden Hüseyin Demirgıran, Girişimci Adayları için iş hayatında konulması gereken hedefler ve bu hedeflere ulaşılması için yapılması gerekenler ile ilgili tecrübelerini paylaştı.

Girişimcilik Eğitimleri İş kurma hayallerinize giden kapıları aralıyor.

Girişimcilik Eğitimleri iş kurma hayali olan herkes için bir başlangıç ve destek sunuyor. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz eğitimlerimize başvuru yapmak için aşağıdaki iletişim bilgileri veya Eğitim Başvuru formunu doldurabilirsiniz (Girişimcilik Eğitimine katılmak istiyorum şeklinde konu veya açıklama kısmında belirtiniz)

İletişim Bilgileri

  • info@yonetimakademisi.com.tr
  • 0551 254 56 38
  • 0532 137 95 72

Hizmet Talep Formunu Doldurmak için Tıklayın

23 Temmuz 2017
486 kez görüntülendi