Girişimcilik Eğitimleri – Yönetim Akademisi

Girişimcilik Eğitimleri – Yönetim Akademisi

2016 Yılında İşKur Bursa İl Müdürlüğü ile yapılan protokol ile düzenlenen Girişimcilik Eğitimlerinde 600 Girişimci Adayı Yönetim Akademisi Ailesi ile hayallerini paylaştı.

Adaylar Hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve Kosgeb tarafından sağlanan Devlet Teşviklerinden yararlanmak, yeni bir işletme kurarken gerekenler, İşletmelerini yönetirken karşılaşacakları sorunlar ve bu sorunları çözerken hangi adımları atmaları, Yönetimin ve Çalışanların Eğitimi ile ilgili, Yönetim Geliştirme, Zaman Yönetimi, Finans ve Ticaret usulleri hakkında güncel bilgiler almak için Yönetim Akademisini Tercih Ettiler.  Eğitimin sonunda Proje Yönetimi ve Proje Yazmak için gerekli bilgilendirmelerinin ardından eğitimlerini başarıyla tamamlayan adaylar Kosgeb Girişimcilik Sertifikasını almaya hak kazandılar.

Yönetim Akademisi Modern Eğitim Salonlarında ve Yetkin Eğitimcileri ile gerçekleştirdikleri eğitimlerde, İş kurmak isteyen adayların gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. 2017 yılında Girişimcilik Eğitimleri ile ilgili 2000 Girişimci Adayına Eğitim vermeyi Hedefleyen Yönetim Akademisi Genel Müdürlerinden Hüseyin Demirgıran, Girişimci Adayları için iş hayatında konulması gereken hedefler ve bu hedeflere ulaşılması için yapılması gerekenler ile ilgili tecrübelerini paylaştı.

Girişimcilik Eğitimleri iş kurma hayali olan herkes için bir başlangıç ve destek sunuyor. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz eğitimlerimize başvuru yapmak için web sitemizdeki Girişimcilik Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir, egitim@yonetimakademisi.com.tr adresine mail gönderebilir, yada 0224 249 14 94 numaralı iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

23 Temmuz 2017
180 kez görüntülendi