1.Seviye Yangın Eğitici Eğitimine Detaylar İçin
Tıklayın

Yönetim Akademisi İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

Yönetim Akademisi İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
Yönetim Akademisi 2013 yılı şubat ayında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından alınan yetki ile birlikte Bursa, Manisa ve Tekirdağ ‘da bulunan 3 şubesi ile Türkiye’de 17 ilimizde İş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermeye başlamıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği İhtiyaçlarınız için tüm kapıdan tek çözümler sunan işletmemiz, İSG mevzuatı zorunlulukları ile ilgili ihtiyacınız olan tüm hizmetleri karşılamaktadır. Sizde iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı bilgi almak ve isg konusunda sorun yaşamamak istiyorsanız. Binlerce mutlu müşterimizden biri olabilirsiniz. Aşağıda başvuru formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilir, açıklama kısmında almak istediğiniz hizmetlerimiz hakkında bizleri bilgilendirebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve hizmet verebildiğimiz şehirler hakkında detaylı bilgiye formun devamında ulaşabilirsiniz.  

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti

  • Çok Tehlikeli işletmelerde çalışan başına 40 dakika (A yada B sınıfı) İş Güvenliği Uzmanı
  • Tehlikeli işletmelerde çalışan başına 20 dakika (A, B yada C sınıfı )  İş Güvenliği Uzmanı
  • Az Tehlikeli, işletmelerde çalışan başına 10 dakika (A, B yada C sınıfı )  İş Güvenliği Uzmanı
bulundurmanız gerekmektedir. Yönetim Akademisi OSGB bünyesinde bulunan  İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşlarımızı işletmelerinizde görevlendirerek, kanuni zorunluluklarınızın yanında işletmenizdeki potansiyel tehlikelerin belirlenerek çalışan sağlığı ve güvenliği konusunda yetkin çalışmalarımızla iş ortamlarınıza değer katıyoruz.

İş Yeri Hekimliği

  • Çok Tehlikeli işletmelerde çalışan başına 15 dakika
  • Tehlikeli işletmelerde çalışan başına 10 dakika
  • Az Tehlikeli, işletmelerde çalışan başına 5 dakika
İşyeri Hekimini işletmenizde göstermeniz gerekmektedir. Yönetim Akademisi bünyesinde bulunan İş Yeri Hekimi çalışma arkadaşlarımızı işletmelerinizde görevlendirebiliriz.

Diğer Sağlık Personeli Hizmeti

  • Çok tehlikeli sınıfta yer alan 10 ila 49 çalışanı olan işyerlerinde çalışan başına ayda en az 10 dakika. Çok tehlikeli sınıfta yer alan 50 ila 249 çalışanı olan işyerlerinde çalışan başına ayda en az 15 dakika. Çok tehlikeli sınıfta yer alan 250 ve üzeri çalışanı olan işyerlerinde çalışan başına ayda en az 20 dakika.
Diğer sağlık personeli hizmeti İş Güvenliği hizmetinden ayrı olarak sadece Çok tehlikeli işletmelerde bulundurulması zorunludur. Buna ait değerleri de yukarıda görebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda Diğer sağlık personeli ihtiyacını da temin edebiliyoruz.

İşe Giriş Muayeneleri

İşletmenizde işe başlayacak çalışanlarınızın işe giriş muayeneleri Ofisimizde gerçekleştirilmektedir, Akciğer Grafisi, Odyo Testi, Kan Testleri, Yönetim Akademisi Laboratuvarlarında yetkin personelleri ile gerçekleştirilmektedir.

Yangın Eğitimi

  • Çok Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 30 Çalışanda Bir Kişi
  • Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 40 Çalışanda Bir Kişi
  • Az Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 50 Çalışanda Bir kişi
yangın söndürme eğitimi / yangın söndürme sertifikası almış personel bulundurmak zorundadırlar. Yetkin eğiticilerimiz ile çalışanlarınızın acil durumlarda müdahale yeteneği kazandırarak bu sertifikayı müşterilerimize sunuyoruz.

İlkyardım Eğitimi

  • Çok Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 15 Çalışanda  Bir Kişi
  • Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 20 Çalışanda Bir Kişi
  • Az Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 30 Çalışanda Bir kişi
ilkyardım eğitimi / ilkyardım sertifikası almış personel bulundurmak zorundadır. Yönetim Akademisi Sağlık Bakanlığından onaylı İlkyardım Eğitim Merkezimizde çalışanlarınızın Acil Durumlarda yardıma muhtaç kişilerin güncel ilkyardım teknikleri ile ilk müdahalelerini gerçekleştirebilecek seviyede personellerinizi eğitmektedir.

Periyodik Kontroller

İşletmenizde bulunan kaldırma araçları (forkliftler, vinçler, liftler, personel kaldırıcıları), basınçlı kaplar, buhar kazanları gibi patlama, kopma, düşme gibi tehlikesi bulunan makine ve araçlarınızın periyodik kontrol hizmetlerini gerçekleştirerebiliriz.

HİZMET SUNDUĞUMUZ İLLER

BursaİzmitDenizliEdirne
KütahyaBilecikAydınTekirdağ
BalıkesirİzmirUşakÇanakkale
YalovaManisaİstanbulKırklareli
Adapazarı

Taleplerinizle ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle görüşebilir yada hizmet talep formuna iletişim bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • info@yonetimakademisi.com.tr
  • 0551 254 56 38
  • 0532 137 95 72
Teklif ve Bilgi Almak İçin Tıklayın
27 Aralık 2016
1.082 kez görüntülendi