Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

75 yeni girişmici sertifikalarını aldı

75 yeni girişmici sertifikalarını aldı

75

Yönetim Akademisi, Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR) Bursa İl Müdürlüğü ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı  (KOSGEB) işbirliğinde düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi‘ni başarı ile tamamlayan 75 kursiyerlere sertifikaları törenle verildi. Törenin Açılışında konuşan Yönetim Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Demirgıran, girişimci adaylarına kendi deneyimlerinden örneklerle başarılı işletmelerin sırrını anlattı. Demirgıran, “Kendinize, hedeflerinize, çalışanlarınıza inanın. Dürüst olun. Müşterilerinize, çalışanlarınıza, topluma karşı dürüst olmanız her zaman size başarı getirecektir. İşinizi sevin. İyi bildiğiniz bir iş kurun. Bilgi olmadan otorite kurulamaz ve İş süreçlerini yönetmekte zorlanırsınız. Misyonunuzu, vizyonunuzu, hedef ve değerlerinizi iyi belirleyin.Müşsetir odaklı olun. Zamanınızı etkin ve verimli olarak yönetin” dedi.

KATKI SAĞLAYACAK

İŞKUR Şube Müdiresi Sibel Zengin de, söz konusu eğitimlerin Bursa bölgesinde istihdamın ve yeni girişimcilerin artmasına katkı sağlayacağını ifade ederek, İŞKUR olarak bu eğitimleri açmaya ve desteklemeye devam edeceklerini kaydetti. Girişimci adayları bu sertifikayla kuracakları işletmeler için KOSGEB’den 50 bin liraya kadar hibe, 150 bin liraya kadar 2 yıl ödemesiz, faizsiz kredi kullanmanın avantajlarını yaşayacaklar.

Olay Gazetesi 07 Haziran 2016 Salı Sayfa 6

Sizde Girişimcilik Eğitimlerine katılım ile ilgili aşağıdaki iletişim bilgileri sayesinden bizimle görüşebilir yada hizmet talep formuna iletişim bilgilerinizi bırakarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • info@yonetimakademisi.com.tr
  • 0551 254 56 38
  • 0532 137 95 72

Hizmet Talep Formunu Doldurmak için Tıklayın

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin