Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

Online Ses ve Video Dönüştürme Sitesi “Ücretsiz”

Online Ses ve Video Dönüştürme Sitesi “Ücretsiz”

İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi ile ilgili Manisa OSGB Şubemiz İş Güvenliği Uzmanlarından Adalet Hanım ile Program kullanımına ait 70 dakikaya yakın bir telefon görüşmesi yapmıştık, bu görüşmeyi bir eğitim videosu haline getirmek istedim, bunun için obs video editör programını kullanıyorum.

İlginizi çekebilir: İSG Bilgi Yönetim Sistemi Nedir?

Ekran görüntüsü için yukarıdaki programı kullanıyorum, birleştirme amacıyla da ancak bunu yaparken ses dosyalarını dışarıdan yani telefon kayıtlarını almak istedim, bunun içinse cep telefonumda (android htc desire) call recorder pro programını kullanıyorum, yaklaşık 20 tl civarında olan bu yazılım tüm telefon görüşmelerinizi başarılı şekilde kaydediyor, ancak küçük bir sorunla daha iyi sıkıştırma yapabilmek amacıyla amr dosya formatını kullanıyor, siz bu ses kaydını işlemek yada düzenlemek isterseniz bunu kullandığınız video derleme yazılımının istediği formata çevirmelisiniz, çoğu zaman bu dosya formatları mp4 ve aac tüm derleme yazılımlarında çalışıyor bende bu formata getirebilmek için biraz araştırma yaptım. Zamzar sitesini buldum, bu site sayesinde video derleme amacıyla hazırladığım ses dosyasını istediğim formata dönüştürerek eğitim videomu tamamlayabildim,

Eğitim videosunu şimdilik yayınlayamıyorum

Şirketimiz için özel bilgilerin bulunması sebebiyle şimdilik İSG Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımına ait hazırladığım eğitim videosunu yayınlayamıyorum. Bu hazırlamak için gayret gösterdiğim eğitim videosunu Manisa OSGB de bulunan İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri hekimi çalışma arkadaşlarımızın faydalanması amacıyla kullanacağım.

Bu yazıda sizlere aynı sorunla karşılaştığınızda nasıl çözebileceğiniz ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım.

Ücretsiz Online Ses ve Görüntü Dönüştürme Sitesi

https://www.zamzar.com/convert/aac-to-mp4/

Zamzar com kullanıcılarına ücretsiz olarak 1200 den fazla formatı birbiri arasında dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz ve faydalı bir sistem.

Bu sistemi kullanarak birbirinden farklı bir çok ses, video ve yazılı dökümanı birbiri arasında çevirebilirsiniz.

Dosyalarınızı Dönüştürün

Dosyaları yukarıdaki linkten giriş yaptıktan sonra choose files kısmından dosyayı seçip, convert to kısmından hangi formata dönüştüreceğinizi seçip, mail adresinizi yazdıktan sonra Convert butonuna tıklamanız yeterli zamzar dosya formatını dönüştürüp (işlemin tamamlandığını işlem durumunda gösterip) tamamlandığında size mail olarak gönderecek.

İndirilmeye Hazır Dosyanızın Linki Mail Adresinizde

Zamzar tarafından dönüştürülen dosya indirilmeye hazır halde (Download) butonu ile mail adresinize gelecektir. Bu bağlantıya tıklayıp dosyanızı indirebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin