Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

Temmuz 2018- Yönetim Akademisi Geleneksel Piknikte Buluştu

Temmuz 2018- Yönetim Akademisi Geleneksel Piknikte Buluştu

Her yıl düzenlenen Geleneksel Piknikte Yönetim Akademisi Ailesi 2018 yılında da buluştu,

Hüseyin Demirgıran ve Özcan Toguç konuyla ilgili yaptıkları açıklamada :

Her yıl ara ara yaptığımız bu etkinliklerde çalışanlarımızın aileleri ile birlikte Yönetim Akademisi Ailesini içselleştirerek bir bütün olduğumuzun bilincine vararak, Kurum içi Saygıya dayalı bir iletişim ağı kurmayı amaç ediniyoruz.

“Çalışanlarımızın Mutluluğunu Önemsiyoruz”

Çalışanlarımızın yüzlerinin gülmesi biz yöneticilerin en önemli sorumluluklarından biri olduğunu düşünüyoruz, nasıl dış müşteri olarak adlandırdığımız hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetine yönelik iyileştirmeler ve eğitimler ile çalışanlarımızın becerisini arttırmaya çalışarak, üreten topluma katkı koymayı hedefliyorsak. Bu çalışmalarda baş roldeki Çalışanlarımızında daha konforlu, daha rahat bir hayat yaşaması bizlerin en önemli hedeflerinden birini oluşturmaktadır.

“Etkinliklerimiz Artarak Devam Edecektir”

İlerleyen dönemlerde de bu gibi etkinliklerimizin devam etmesini şiddetle arzu ediyoruz. Bu sebeple işyerinde yaptığımız toplantılarda da oluşturduğumuz Ekiplerde Sosyal aktivitelere yönelik yaptıkları önerileri inceliyor ve uygulanması mümkün olanları hayata geçiriyoruz.

Kalder ve Mükemmellik Modeli Çalışmalarımız

Kalder İle birlikte EFQM Mükemmellik Modeli Yolculuğunda bu konuyla ilgili detaylı çalışmalar yapıyoruz. İlerleyen dönemlerde daha bu gibi etkinliklerin daha aktif ve topluma daha fazla katkı koyacak şekilde gelişmesini umuyoruz.

Etkinliğimize Katılım Gösteren Ailelere Teşekkür Ediyoruz

Etkinliğimize katılan çalışanlarımıza ve kıymetli ailelerine teşekkür ediyor, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmelerini temenni ediyoruz.

Piknik Etkinliğimize ait fotoğrafları incelemek için tıklayın

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin