Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

SAYI 3 – ARALIK OCAK ŞUBAT E BÜLTENİMİZ

SAYI 3 – ARALIK OCAK ŞUBAT E BÜLTENİMİZ

Şubat Ayı

ŞUB – Güneş İK ile mükemmel bir eğitim daha gerçekleştirdik.

Yönetim Akademisi Şirketler Grubu olarak çözüm ortağımız GÜNEŞ İK ile mükemmel bir eğitim daha gerçekleştirdik. Eğitmenimiz Sezgin Akgün Hacızade’ ye ve eğitime katılan tüm değerli misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şub – Yönetim Akademisi Şirketler Grubu olarak Sosyal Sorumluluk Projemiz


Ekip lideri Sn. Aslı Aydın Pıtraklıtaş Önderliğinde doğuda bir okul için yardım kampanyası başlattık. Başta çalışanlarımız olmak üzere katkı sağlayan tüm tedarikçi ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şub – Yönetim Akademisi Şirketler Grubu olarak Digital İ.K platformundayiz.


23 Şub – Yönetim Akademisi 7.Yıl Töreni


Yönetim Akademisi 7. Kuruluş yıl dönümünü tüm çalışma arkadaşları ile birlikte kutladı, her geçen yıl büyüyen ekibimizle Tekirdağ ve Bursa bölgesinde çalışanlarımız Aileleri ile birlikte düzenlediğimiz geceye katılım gösterdiler.

Yönetim akademisi Eğitim, Danışmanlık , İş Sağlığı ve Güvenliği konularında gösterdiği çalışmalarla büyümeye devam edecek…


21 Şub – İKAYDER Dijital İK Platformundayız.


OCAK AYI

16 – Oca Uluğ Enerjiden Teşekkür Belgesi


Müşterimiz ULUĞ ENERJİ, 2018 yılında verdiğimiz İş sağlığı ve güvenliği hizmeti için teşekkür belgesi ve hediye takdim ettiler, kendilerine çok teşekkür ediyoruz, hizmet standartlarımız artarak devam edecektir…

19 – 20 Ocak BURBANT Firmasında Eğitimler Verildi


Yönetim Akademisi olarak 19-20 Ocak 2019 tarihinde Burbant firmasına teorik ve uygulamalı SPC (İstatiksel Proses Kontrol) ve MSA (Ölçüm Sistemleri Analizi) eğitimleri düzenledik. Tüm katılımcılara teşekkür eder başarılar dileriz.

Oca – “Kır Çiçekleri Okusun Diye ” Adlı Projeye Destek


KalDer Bursa Evini ziyaret etkinliğimiz kapsamında EFQM Mükemmellik Ödülü Başvuru Kitabımızı ve “Kır Çiçekleri Okusun Diye” isimli projeye destek olmak amacıyla toplanan mavi kapakları teslim ettik. Kitabın yazılmasında ve kapakların toplanmasında emeği geçen Yönetim Akademisi ailesine ve özverili çalışmalarından dolayı KalDer Bursa teşekkürlerimizi borç biliriz. “Kaybedeni Olmayan” ödül sürecindeki tüm firma/kurumlara başarılar dileriz.

Oca – KOBİ DANIŞMANLIĞI TEORİK VE UYGULAMA EĞİTİMİ


Yönetim Akademisi olarak Kayseri SMMMO’ da düzenlediğimiz “KOBİ DANIŞMANLIĞI TEORİK VE UYGULAMA EĞİTİMİ” 4. gününüde başarılı ve eğlenceli olarak devam ettirdik. Akşamda eğlenmesi cabası katılımcılarımıza misafirperverliği için teşekkür ederiz.

ARALIK AYI


Ara – KOBİ DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ


Kayseri SMMMO’ nda KOBİ DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ devam ediyor. Üretim alanı teorik ve uygulama eğitimi.


Ara – Sonuçlar Yolu İle Motivasyon Eğitimi

”Sonuçlar Yolu İle Motivasyon Eğitimi ” Sn. Muhammet Akkaya hocamız ile keyifli bir eğitim gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin