Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

TSE Belgesi Danışmanlık Hizmetleri

TSE Belgesi Danışmanlık Hizmetleri

Yönetim Akademisi TSE Belgelendirme Danışmanlık Hizmeti kapsamında firmaların TSE ürün belgelendirme süreçlerine, tse hizmet yeterlilik belgesi süreçlerini deneyimli danışmanları ile yürütmektedir.

Fikri Haklarınızın Korunması

Yıllar süren emeklerin sonucunda henüz ilk başlarda attığınız fikir tohumlarının bir ürüne dönüşmesi sonucu hem emek, hem bilgi olarak yoğun bir çalışmanın ürünü olarak ortaya yeni bulduğunuz bir ürün yada yeni bir fikir sizlere yeni fırsatlar oluşturmak için oluşumunu tamamlamış olur.

TSE Belgelendirme Danışmanlığı

Yeni ürününüzün yada fikrinizin, geçerliliği olan kurum ve kuruluşlarca tanınması ve ürününüz üzerinizdeki hakların yasal şartlarla bağlanması amacıyla işletmeler yada kişiler bu ürün, buluş, fikri mülkiyetlerinin korunması amacıyla belgelendirme süreçleri yürütürler. Dünyanın her bölgesinde çeşitli kuruluşlarca yerine getirilen ürün yada hizmet yeterliliği belgesi Türkiye’nin saygın Belgelendirme kuruluşu olan TSE tarafından gerçekleştirilmektedir.

Siz Yeni Buluşlarınıza Zaman Ayırın

Yönetim Akademisi sizler için hayati önem taşıyan yeni buluşlarınız da fikri ve sınai mülkiyet haklarınızı yasal koruma altına alacak olan TSE Belgelendirme süreçlerini kolay ve hızlı yönetmenize katkı sağlayacaktır. Profesyönel bir destek ve zaman gerektiren belgelendirme süreçlerinde Yönetim Akademisinin işinde deneyimli personelleri tarafından süreç daha hızlı ve sizleri süreç içerisinde daha rahat hareket etmenizi sağlayacak ve sizde yeni ürünleriniz ile ilgili çalışmalarınıza devam edebileceksiniz.

TSE Belgelendirme Danışmanlığı Firmaları

Yönetim Akademisi Deneyimli Danışmanları ile TSE Ürün Belgelendirme ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi süreçlerinizi başarıyla ve kolaylıkla sonuçlandırmanızı sağlayacaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin