Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Çalışanlarınızın sadece teknik yönünü değil, davranışsal yönünü de geliştiriyoruz. Bu iki kavramın bir bütün olduğunu ve ancak bu iki kavramla daha doğru sonuçlar alınacağını düşünüyoruz. Bundan dolayı haydi gelin İLETİŞİM kuralım, Aynı TAKIM' da yarışalım, STRES'imizi atalım, ZAMAN'ımızı planlayalım, Bişeyler SATALIM hatta SATIN ALALIM, Etkili bir şekilde DOĞRU KARAR ALALIM, Bu şekilde KARİYER'imize katkıda bulunalım ve her daim MOTİVASYON'umuzu sürekli kılalım.

Image

ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Meşgul olmak ve üretken olmak arasındaki farkı, Önceden planlamanın nasıl yapılacağını, Zamanı bölen şeylerle nasıl baş edileceğini, Öğretmeyi amaçlamaktadır. Eğitim Süresi: 1-2 Gün
Teklif Almak İçin Tıklayınız

TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

Takımın içinde yer alan bireyleri sürekli yenilikçiliğe teşvik eder ve hataların en aza indirilmesine yardımcı olur. Moral ve motivasyonun yükselmesini, özgüven duygusunun ve kişiler arası iletişimin daha iyi hale gelmesini sağlar. Eğitim Süresi: 2 Gün
Teklif Almak İçin Tıklayınız
ımds
Image

ETKİLİ İLETİŞİM VE BEDEN DİLİ EĞİTİMİ

Günlük hayatta ya da iş yaşamında etkili iletişim kurabilme, başarımız için olmazsa olmazdır. Çünkü iyi bir iletişim iyi insan ilişkilerinin temelidir. Peki beden dili aslında ne ifade eder, neden önemlidir? Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Eğitimi sayesinde, etkili iletişimin yanı sıra sözsüz iletişimde beden dilini öğreneceksiniz
Teklif Almak İçin Tıklayınız

STRES YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Stresten kaçamasak da stresi kontrol etmek mümkün. Stres sizi değil siz stresi yönetin. Günlük hayatta da iş yaşamında da bireyi olumsuz etkileyen stresi nasıl yönetebileceğinizi Stres Yönetimi Eğitimi sayesinde öğreneceksiniz. Öfkenizi yöneterek daha mutlu olmak için tavsiye ve teknikleri öğrenerek hayatınızda yeni bir sayfa açın.Eğitim Süresi: 1-2 Gün
Teklif Almak İçin Tıklayınız
ımds
Image

SATIŞ YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Şirketinizin satış kültürünü oluşturmak için ilk adımı atacaksınız. Kişiler değil ekibin öne çıktığı bir sisteme geçiş yapacaksınız. Şirketiniz, satış ekibindeki ayrılıklardan etkilenmeyecek. Şirketinize özel hazırlanmış güçlü bir içeriğe sahip olacaksınız.
Teklif Almak İçin Tıklayınız

MÜZAKERE VE ÇATIŞMA YÖNETİMİ EĞİTİMİ

İnsanlar kritik karar eşiklerinde ego savaşlarına girip haklı olmayı tercih ettiklerinde aldıkları kararlar kaderleri olabiliyor. İster profesyonel yaşamda, ister özel yaşam alanında çatışmaları nasıl yönettiğimizi, insanların duygusal belleklerinde nasıl yer aldığımızı aslında tam olarak biz belirliyoruz.
Teklif Almak İçin Tıklayınız
Image

DOĞRU KARAR ALMA EĞİTİMİ

Karar Analizi ve Etkin Karar Verme Teknikleri eğitimi, karar problemlerini şekillendirmek ve kantitatif analiz için pratik teknikler sunmaktadır.
Teklif Almak İçin Tıklayınız

LİDERLİK EĞİTİMİ

Bir yöneticinin veya bir liderin şirketini büyütmesi gerekir. Neyi büyütmesi gerekir; satış büyüyebilir, üretim büyüyebilir, insan kaynakları büyüyebilir, pazarlama ağı büyüyebilir, marka büyüyebilir... Tabi bazen satış büyümesi değil, karlılık büyümesi istenebilir ya da verimlilik artışı istenebilir. Ama her durumda bir büyüme talebi vardır
Teklif Almak İçin Tıklayınız
Image

ETKİLİ GERİ BİLDİRİM EĞİTİMİ

Personelin geri bildirim sürecini, iletişim dengelerini olumlu sürdürecek şekilde yürütmesi, yönetim ve yöneticilerin de bu süreci ne şekilde yürüteceğine yöneliktir. Olumlu ve yapıcı geri bildirim verme, olumlu-olumsuz geri bildirimlerde karşılaştığında savunmaya geçmeden sonuçlandırmaya yönelik bir eğitimidir.
Teklif Almak İçin Tıklayınız

PROBLEM ÇÖZME EĞİTİMİ

Problemler ve kararlar hayatın bir gerçeği, gerekliliğidir. Olumsuz algılar zaman zaman zihnimize yerleşse de yegâne gelişim fırsatı olarak görülmelidir. Bu noktada sadece bakış açısı yeterli gelmez; problemi fark etmek, tanımlamak, çözüm yolları üretmek yani topyekûn ele almak önemlidir.
Teklif Almak İçin Tıklayınız
Image

MOTİVASYON EĞİTİMİ

Günümüzde bilgiyi edinme, tecrübeyi kullanma ne denli önemliyse yaşadığımız tüm zorluklara olumlu ve pozitif olabilmek de son derece önem arz etmektedir. Bu noktada kişinin özelikle iş hayatında problemi çözülebilir olarak görmesi ve kendisi için gelişim kaynağı olarak benimsemesi önem taşımaktadır.
Teklif Almak İçin Tıklayınız

İMAJ YÖNETİMİ EĞİTİMİ

İnsanlar üzerinde bıraktığımız iç ve dış algı binlerce yıl öncesine dayanan bir kavramdır. Günümüzde daha çok imaj yönetimi olarak kullanılan bu kavramın önemini fark ettirip yönetilmesine dair basit ipuçları ile farkındalık kazandırmayı sağlayan bir eğitim programıdır.
Teklif Almak İçin Tıklayınız