Üçevler Mh. Ritim Sk. No:9/1-2 Nülüfer / BURSA
+902242491494
hd@yonetimakademisi.com.tr

Sayı 2 – Eylül Ekim Kasım E Bültenimiz

Sayı 2 – Eylül Ekim Kasım E Bültenimiz

03 Eylül Yönetim Akademisi Yalın Üretim Teknikleri Eğitimine Katıldı

BTSO Tarafından düzenlenen yalın üretim teknikleri eğitimine Yönetim Akademisi olarak katılım gösterdik, BTSO Akademi’ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

15-16 Eylül Yönetim Akademisi – Teknik Eğitimler

Yönetim Akademisi Eğitim Koordinatörümüz Sn. Harun SEYHAN’ın organizatörlüğünde gerçekleştirilen Teknik Eğitimlerle Otomotiv Sektörü çalışanlarının gelişimine katkı sunmaya devam ediyor.

TRIM OTO – PRES METAL IMDS Eğitimi

15-16 Eylül Tarihlerinde Bursa Trim Oto ve Pres Metal Çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz IMDS Eğitimi, Eğitimcimiz Özcan ALTINAY ‘ın başarılı sunumları ile tamamlandı.

IMDS Eğitimi: PPAP ile zorunlu hale getirilen , Otomotiv üreticilerinin, tedarikçilerinden kendileri için ürettikleri parçaları oluşturan malzeme bilgilerinin IMDS sistemine girilmesi işleminin nasıl yapılabileceği hakkında temel bilgileri aktarmaktadır. Bu verilerin Global veri tabanında toplanması ile yasaklı maddelerin kullanımını engellemesi, kısıtlı malzeme kullanımını kontrol altına almayı amaçlamaktadır.

24 Eylül 2018 – Geleneksel Aşure Günü Etkinliğimiz

24 Eylül 2018 tarihinde Yönetim Akademisi Girişinde düzenlediğimiz Aşure Günü etkinliğimizde misafirlerimiz, çalışanlarımız ve yöneticilerimizle birlikte mutlu, keyifli bir zaman geçirdik,
Etkinliğimize katılan tüm çalışanlarımıza, dostlarımıza, sevenlerimize teşekkür ediyoruz.

05 Ekim 2018 – Fenerbahçe Spor Kulübü İle Proje Kapsamında Görüşme

06 Ekim Yönetim Akademisi Mükemmellik Ödülü Süreç Bilgilendirme Eğitimine Katıldık

Kalder Yürütme Kurulu Başdenetçisi Kadir AKBAŞ’ın sunumuyla gerçekleştirilen eğitime Yönetim akademisi olarak katılım gösterdik.

09 Ekim Yönetim Akademisi BTSO 55.Komite için Düzenlenen Yemeğe katıldık.

Müşavirlik ve Danışmanlık Grubu olarak tanımlanan 55. Komite üyelerinin katılımıyla gerçekleşen yemekte Komite Başkanı Alpay Aydın ve ekibi Komite Üyelerinin sorunlarını organize edilen yemekte dinledi. Düzenlenen etkinlikte emeği geçen ve katılım gösteren çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

13 Ekim 2018 Yönetim Akademisi Türk Kızılayı Bursa Şubesi Kan Bağışının önemi ve Kök Hücre Paneli

Türk Kızılay’ı Kök Hücre Kazanım uzmanı Sayın Ramazan Çiçek Bey ve Alime Toklu Ayaz hanımefendi tarafından Yönetim Akademisi nde “Kan Bağışının Önemi ve Kök Hücre ” Paneli Düzenlenmiştir. Türk Kızılay’ı başta olmaz üzere kendilerine şükranlarımızı sunarız. Yönetim Akademisi ailesi olarak sizleri Türk Kızılay’ının başlatmış olduğu”Anne, Baba, Abi, Oğul” sloganıyla “Kan ve Kök Hücre Bağışı”nda bulunmaya davet ediyoruz.

16 Ekim Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Eğitim Tedarikçisiyiz

İşkur tarafından organize edilen İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı 2018 Organizasyonunda Katılımcıların Teknik Eğitimlerinin gerçekleştirilmesi konusunda İŞKUR ile protokol imzalanmış, Yönetim Akademisinin Sosyal Sorumlulukları kapsamında fuara katılım gösteren adayların  gelişimlerine katkı konulması amaçlanmıştır. Bu konuda bizlerle çalışma isteği içinde olan İŞKUR yetkililerine teşekkür ediyoruz.

18 Ekim 2018 Uygulamalı Sınav Merkezi Olarak Sausem Sayfasındayız

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Eğitim Birimimiz arasında imzalanan protokolle Kobi Danışmanlığı Sınavında Uygulamalı Sınav Merkezi olarak SAUSEM web sitesinde yayınlandı.

SAUSEM Web Sitesi Duyuru Sayfası

20 Ekim 2018 ISO 9001 İç Tetkikçi Eğitimini Başarıyla tamamladık.

Yönetim Akademisi Sevgi odasında gerçekleştirdiğimiz eğitim için katılımcılarımız ve eğitimcilerimizin ilgileri için teşekkür ediyoruz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin