Yazılı Basında, Yönetim Akademi

2022 – Denizli20haber Bülteni


DTO hizmet binasındaki Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimleri ile Danışmanlıkları Sertifika Töreni’ne Yönetim Akademisi Eğitim Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Harun Seyhan ve Eğitmen Oğuz Levent Uzer, DTO Genel Sekreter Yardımcısı Tekstil Mühendisi Akay Gündoğan, Denizli ABİGEM Uzmanı Enis Erdal ve kursiyerler ile DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan katıldı.

Kursa Bozdemir Makine, Çarkıt Kablo, ÇRZ Makine, Facs Makine, Hidrobarsan Makine, Nexans Kablo, Pamukkale Kablo, Sena Kablo, Seval Kablo ve Uygar Makine’nin teknik personeli, idarecileri ile ustabaşıları katıldı.

27 Mayıs 2015 Çarşamba günü tarihli Hürriyet Bursa Gazetesi Osgb Dosyası Eki için verilen reklamımız

Olay Gazetesi Metal Eki Sayfa 6 10 Aralık 2015 tarihli gazetede çıkan Tüm Çözümler Tek Kapıdan İş Güvenliği Eğtim ve Danışmanlık Çözümleri reklamamız.

( 27 Mayıs 2015 )
Yönetim Akademisi Ortaklarından Hüseyin Demirgıran Türkiye’de Şirketlerin ortalama ömürlerinin 17 yıl olduğunu belirterek “Özellikle 2’nci kuşaklara geçildiğinde kurumsallaşamamış şirketler batmaktadır.

Kobi’lerin yüzde 90’ı kurumsallıktan uzak çalışmaktadır” dedi.

Kurumsallaşmanın Türkiye’deki şirektlerin önemli bir sorunu olarak dikkat çektiğini vurgulayan Demirgıran, sözlerini şöyle sürdürdü: Özellikle 2’nci kuşaklara geçildiğinde kurumsallaşamamış şirketler batmaktadır. Ülkemizde sanayinin %99 unu kobiler oluşturmaktadır. Kobilerin %90 ı kurumsallıktan uzakta çalışmaktadır.

Yönetim Akademisi bu noktada ülkemiz sanayisi için önemli bir misyonla kurulmuştu

( 12 Nisan 2016 Salı Sayfa 2 Özel Röportaj sayfası )

Özcan Toguc: Bir işletmenin ihtiyacı olan tüm hizmetlerin en iyisini sunan bir kurumuz

Yönetim Bilimleri konusunda eğitimler veren Yönetim Akademisi şirket müdürü Özcan Toguç hem işletmeyi hem ‘de ilkelerini anlattı

 

Sayı : Mayıs 2016 Sayfa: 317

Osmanlı’dan Günümüze Yıllar İçinde İş Güvenliği Ve Sağlığı Geliştirildi

( 27 Mayıs 2016 Cuma Sayfa 3 )

Yönetim Akademisi Ailesi, gelenekselleşen yaza merhaba pikniğini geçtiğimiz günlerde Misi’de gerçekleştirdi.

Kış aylarının yorgunluğu, iş stresinin atılması ve yaza canlı bir merhaba demenin amaçlandığı pikniğe, İş-Kur Şube Müdüresi Sibel Zengin, Ovaakça Şarık Tara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Yılmaz, Yönetim Akademisi kurucuları Özcan Toguç, Hüseyin demirgıran ve aileleriyle firma çalışanları ve aileleri katıldı. Yönetim Akademisi, iş hayatında olduğu gibi sosyal hayatta da birlik beraberlik içinde olduğunu gözler önüne serdi.