Yönetim Akademisi; Eğitim, Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

 • TSE HİZMET YETERLİLİK Belgesini Alındı

  2012 yılının Şubat ayında müşterilerimize YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ve İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ alanında hizmet verebilmek için YÖNETİM AKADEMİSİ Osgb, Araştırma, Mühendislik, Eğitim, Danışmanlık ve Periyodik Kontrol Ltd.Şti. kuruldu.

  Bu yetkinliğimiz sayesinde müşterilerimiz bizden alacakları; Genel Yönetim, AB ve Diğer Uluslararası Kaynaklardan Yararlanmak Üzere Proje Hazırlama, İş Planı Hazırlama, Yatırım, Pazarlama, Üretim, İnsan Kaynakları, Mali İşler ve Finans, Dış Ticaret, Bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri, Enerji Teknolojileri, Yeni Teknik ve Teknolojiler, CE Kapsamındaki Ürün Tasarımı Belgelendirmesi ve CE Belgesine Uygun Üretim ile Çevre konu başlıklarında alacakları danışmanlık hizmetlerine KOSGEB tarafından 45.000 TL’nin %50 si olan 22.500 TL’ye (Yirmi İki Bin Beş Yüz) kadar hibe almaya hak kazanırlar.

  2012
 • 2013 yılında Nilüfer ilçesi Odunluk mevkiinde bulunan kendi hizmet binasına taşındı.

  2013 yıl Şubat ayında Çalışma Bakanlığından ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ yetki belgesi aldı.

  Bu yetkinlik sayesinde Bursa ilimiz başta olmak üzere çevre illeri de kapsayacak şekilde müşterilerimize İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş ve Periyodik Sağlık Raporları ve Mobil Sağlık Hizmeti sunulmaktadır.

  2013 yılında Yöncert Yönetim Akademisi Belgelendirme Ltd.Şti. kuruldu.

  Müşterilerimizin ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TS16949, ISO 22000, ISO 27001, ISO 13485, ISO 10002, GMP, CMMI, CE, BRC, AS9100 vb. Belgelendirme işlemlerinin yanında Periyodik Teknik Kontroller (Forklift, vinç, asansör, vb.), Ortam Ölçümleri (Gürültü, Toz, Titreşim, Aydınlatma vb) hizmetleri sunmaktadır.

  2013
 • 2014 yılı Ocak ayında MOBİL SAĞLIK hizmeti devreye girdi.

  2014 yılında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından Yılın En iyi Kobi Ödülü alındı.

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla düzenlenen “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni”nin de YÖNETİM AKADEMİSİ Sayın İçişleri Bakanımız Efkan Ala tarafından 2014 yılının En İyi KOBİ ödülü takdim edilmiştir.

  2014 yılında TD Kurumsal Hizmetler A.Ş. kuruldu.

  Td Kurumsal Hizmetler A.Ş. Müşterilerimize Kalite Kontrol ve Üretime Destek, Personel Temin hizmeti vermektedir.

  2014
 • 2015 yılında Türktest Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Çerkezköy hizmet birimi kuruldu.

  Yine aynı yıl Türktest A.Ş. ye Çalışma Bakanlığından ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ yetki belgesi alındı. Bu yetkinlik sayesinde Tekirdağ ilimiz başta olmak üzere çevre illeri de kapsayacak şekilde müşterilerimize İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş ve Periyodik Sağlık Raporları ve Mobil Sağlık Hizmeti sunulmaktadır

  Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreninde iş yerimiz olan YÖNETİM AKADEMİSİ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ ARŞ. MÜH. EĞİTİM, DANIŞMANLIK VE PERİYODİK KONTROL.SAN.TİC. LTD.ŞTİ. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık tarafından 2014 yılının Genç Girişimci Finalisti Ödülü takdim edilmiştir.

  2015
 • 2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları yetkisi alındı.

  2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları yetkisi alındı.

  Bu yetkilendirme ile Özel Yönetim Mesleki Eğitim Kursumuz açılmış olup, kursiyerlerine MEB Onaylı, Dış Ticaret Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Girişimcilik, İnsan Kaynkaları Yönetimi, Üst Düzey Yönetici Asistanı, Yangın Eğitimi vb. eğitimleri vermektedir. Bu yetkinliğimiz sayesinde müşterilerimiz bizden alacakları eğitimlerde KOSGEB tarafından 40.000 TL’nin %50 si olan 20.000 TL’ye (Yirmi Bin Türk Lirası) kadar hibe almaya hak kazanırlar.

  2016